You are currently browsing the archives for the Obiekty category


Dwa Potoki, Groupon – Nowa oferta

Jeżeli ktoś wcześniej nie zdążył skorzystać z oferty wyjazdu do obiektu Dwa Potoki w Karpaczu poprzez Groupon, to teraz może skorzystać, bo właśnie pojawiła się nowa oferta na Groupon.pl

Groupon - oferta obiektu Dwa Potoki

Nowa oferta obiektu Dwa Potoki na Groupon.pl

Continue reading →

Dwa Potoki – Aktualizacja

Dwa Potoki - aktualizacja informacji

Wszystko w porządku

Ze strony internetowej obiektu zniknęła informacja, że jest to hotel (bo na ten moment to rzeczywiście nie jest hotel), więc poprzedni artykuł należy uznać za nieaktualny, a tym samym należy pochwalić “Dwa Potoki”, że informacje zostały zaktualizowane.

Zostały natomiast niezmienione informacje, że obiekt zlokalizowany jest w centrum, ale określenie co do lokalizacji można uznać za subiektywne odczucie. ;)

Continue reading →

Ahava, Karpacz, ul. Kamienna 3B

Pytanie odnośnie obiektu Ahava

Pytanie zadane na forum.gazeta.pl

Na forum “Karpacz – plusy i minusy” zostało zadane pytanie o pensjonat Ahava w Karpaczu. Pytający lub pytająca chce uzyskać informację, czy ktoś korzystał z usług pensjonatu, a jeżeli tak, to prosi o opinie.

Nie korzystałem, ale mogę wydać opinię związaną np. z lokalizacją obiektu.

Continue reading →

Dwa Potoki – nowy obiekt (hotel?) w Karpaczu

W serwisie Groupon pojawiła się oferta obiektu Dwa Potoki: “Karpacz: 3-7 dni dla 2 osób z wyżywieniem, butelką wina i dostępem do strefy rekreacyjnej od 499 zł w obiekcie Dwa Potoki”. Link do oferty jest następujący:

http://www.groupon.pl/oferty/czestochowa/Hotel-Dwa-Potoki/16646298

Natomiast w tytule strony z ofertą jest napisane “Obiekt w Centrum Karpacza”. Czy tak rzeczywiście jest? Continue reading →