You are currently browsing the archives for the Nieruchomości na sprzedaż category


DW Chrobry po raz trzeci na sprzedaż

Ogłoszenie DW Chrobry na sprzedaż

Cena: 3.500.00 zł

Trzecie podejście do sprzedaży obiektu DW Chrobry alias “Hotel Chrobry” w Karpaczu. Jakby nie było, sama oferta w sensie treści pozostaje taka sama, ale z jedną różnicą: zmieniła się cena i to niemało. W porównaniu do poprzedniego ogłoszenia cena została obniżona o – bagatela – 2 miliony polskich złotych! Continue reading →

“Hotel” Chrobry ponownie wystawiony na sprzedaż – cena obniżona o 1 mln zł

Niedawno pojawiła się oferta sprzedaży obiektu DW Chrobry za 6,5 mln zł, ale oferta z Allegro przestała już być aktualna. Jednak pojawiła się nowa oferta i to z kilkoma modyfikacjami.

Oferta sprzedaży nieruchomości DW Chrobry

DW Chrobry po raz kolejny wystawiony na sprzedaż


Continue reading →

DW Chrobry na sprzedaż

W Internecie pojawiła się oferta sprzedaży obiektu DW Chrobry (ul. Konstytucji 3 Maja 73) w Karpaczu. Obiekt znany, charakterystyczny, uwieczniony na wielu przedwojennych pocztówkach. Dawniej był to ośrodek FWP (Fundusz Wczasów Pracowniczych).

DW Chrobry wystawiony na sprzedaż

“Hotel w Karpaczu sprzedam” – brzmi fragment tytułu ogłoszenia

Continue reading →

Patria (ul. Juliusza Słowackiego 1) na sprzedaż

Patra wśród innych ogłoszeń

Promowane ogłoszenia na stronie otodom.pl

Wszedłem na stronę główną otodom.pl i tam przez moment mignął mi pewien obraz… Po chwili wróciłem do tego obrazu i uświadomiłem sobie, że znam ten obiekt. To Rezydencja Patria w Karpaczu. Chyba ktoś ma dużą determinację do sprzedaży obiektu, skoro oferta jest promowana na stronie głównej otodom.pl.

Continue reading →