Dwa Potoki, Groupon – Nowa oferta

Jeżeli ktoś wcześniej nie zdążył skorzystać z oferty wyjazdu do obiektu Dwa Potoki w Karpaczu poprzez Groupon, to teraz może skorzystać, bo właśnie pojawiła się nowa oferta na Groupon.pl

Groupon - oferta obiektu Dwa Potoki
Nowa oferta obiektu Dwa Potoki na Groupon.pl

Poprawki z wcześniejszego wpisu o Dwóch Potokach zostały wprowadzone nawet do oferty na Groupon.pl za co również należą się wyrazy uznania (raz już o zmianach wspominałem).

Adres strony z ofertą:

http://www.groupon.pl/oferty/groupon-travel/Dwa-Potoki/17859333

Ostatnia oferta na Groupon.pl cieszyła się dużą popularnością – zapewne i tym razem tak będzie. Jeżeli skorzysta się z oferty, to Groupon będzie można wykorzystać do 10 czerwca, jednak z wyłączeniem 26.03-03.04.2013 (Wielkanoc) i 29.04-05.05.2013 (długi weekend majowy).

Standardowa oferta za 499 zł (3 dni dla 2 osób) została już wyczerpana. Teraz najtańsza opcja to 589 zł, która obejmuje 3 Dni dla 2 Osób w Hotelu Dwa Potoki + 1 Seans w Saunie i 1 Hydromasaż dla Każdej Osoby. Ajj… pojawiło się słowo hotel, ale chyba trzeba uznać to za niedopatrzenie.

Wybierz ofertę - obiekt Dwa Potoki w Karpaczu
Do wyboru do koloru – oferta wypoczynku w Dwóch Potokach

 

Zobacz także:

1 thought on “Dwa Potoki, Groupon – Nowa oferta

  1. Chciałbym spędzić wakacje w maju w Dwóch Potokach, ale oferta Grouponu jest nieaktywna. Może kiedyś jeszcze zostanie uaktywniona.

Leave a Comment